Restrukturyzacja – dobra czy zła wiadomość dla firmy?

Czas trwania: 00:10:54

Obejrzyj za darmo


Dziś, ze względu na uwarunkowania rynkowe, restrukturyzacja staje się elementem stałego wzrostu i rozwoju wielu organizacji. To nie jest już, jak bywało jeszcze kilka lat temu, proces który trwa określony czas i zwykle kończy się w momencie zwolnienia określonej liczby pracowników. Dziś, jeśli firma chce rosnąć i się rozwijać nieuchronnie poddawana jest ciągłemu procesowi transformacji. Restrukturyzacja stała się stałym element strategii biznesowej firm.

W poradzie wideo dowiesz się:

 • kiedy i dla kogo restrukturyzacja jest szansą rozwoju,
 • dlaczego działy HR pełnią kluczowa rolę w procesie zmiany,
 • jak pogodzić interesy pracodawcy i pracownika w trudnej sytuacji,
 • dlaczego gra fair każdej ze stron procesu transformacji, jest konieczna do sukcesu przeprowadzanej zmiany.

 • Prelegent:

  Katarzyna Szulc Przez 6 lat konsultant w trójmiejskiej firmie doradczej Doradca Consultants (z tego 4 lata jako dyrektor Biura Marketingu). Przez ponad 8 lat dyrektor marketingu Grupy Ergo Hestia (w tym spółki ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych a także Otwartego Funduszu Emerytalnego), członek Rad Nadzorczych Agencji Reklamowej Hestia oraz spółki zajmującej się dystrybucją produktów finansowych i ubezpieczeniowych Konzeption. Współzałożyciel i Partner Zarządzający w 2mgroup. Zajmuje się doradztwem i obsługą firm w zakresie komunikacji korporacyjnej.

  Wydarzenie

  XIX Kongres Kadry Najważniejsze wydarzenie z obszaru HR w Polsce odbędzie się w dniach 7-9 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie. Uczestnicy wezmą udział w kikudziesięciu wystapieniach: sesjach plenarnych, case study największych firm polskich i zagranicznych, panelach eksperckich, warsztatach oraz sesjach coachingowych. Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE.
  Po raz pierwszy podczas wiosennego kongresu przeprowadzony zostanie finał ogólnoposkiego konkursu HR INNOVATOR 2014 (więcej o konkursie >>>) Poznaj program wydarzenia >>>