Jak „zmusić” klienta do podjęcia decyzji o zakupie?

Czas trwania: 00:02:14

Obejrzyj za darmoBrian Tracy – niezwykle charyzmatyczny guru sprzedaży - wyjawia nam jedną z 7 strategii skutecznej, nowoczesnej sprzedaży, które stosują miliony sprzedawców na całym świecie.
Wdrożenie przez firmy jego pomysłów i rozwiązań, pozwoliły sprzedawcom zwiększyć obroty 3-krotnie w ciągu zaledwie tygodnia!

 • Jaki jest kolejny etap procesu sprzedażowego?
 • Jak nauczyć sprzedawców „sekretów” efektywnej sprzedaży?

 • Poznaj trzecią część sprawdzonego procesu profesjonalnej sprzedaży.

  Zapraszamy również do obejrzenia dwóch wystąpień Briana Tracy, który mówi:

  - o najważniejszej zasadzie sprzedaży
  - o kluczowym etapie sprzedaży


  Prelegent:

  Brian Tracy Inspirujący mówca, autor i doświadczony konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University – jednego z największych multimedialnych portali edukacyjnych. Jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.
  W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad 5 milionów osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte Advisory, Accenture, Commercial Union, ING Group, Coca Cola i wielu innych, znajdujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki.
  Autor programów w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Jest również autorem ponad 300 programów edukacyjnych wydawanych w formie Audio & Video, napisał 45 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków, w tym światowe bestsellery: Maksimum osiągnięć, Turbostrategie, Psychologia sprzedaży, Sposób na sukces, Sztuka zatrudniania najlepszych, Turbocoach czy wydany w 2009 r. Plan Lotu.

  Wydarzenie

  VI edycja Kongresu Sprzedaż Wyjątkowe, cykliczne spotkanie ekspertów obszaru sprzedaży, organizowane przez Nowoczesną Firmę S.A., które odbędzie się w Warszawie w dniach 2-4 kwietnia 2014 r. Podczas tego wydarzenia, swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy najbardziej nurtujące obecnie branżę, podzielą się z Państwem wyjątkowi goście, m.in: Brian Tracy, Robert Krool, Urmil Gohil.
  Poznaj program wydarzenia >>>