O znajdowaniu sposobów,
a nie powodów...

Czas trwania: 00:03:17

Obejrzyj za darmoZapraszamy na spotkanie z wybitną aktorką, reżyserką i menedżerką – Krystyną Jandą. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2014 roku w Warszawie podczas XIX edycji Kongresu Kadry. Spotkanie z Krystyną Jandą poprowadzi Szymon Kudła, który – nawiązując do opowieści Pani Jandy – przybliży Państwu najnowsze wyniki badań Jima Collinsa, dotyczące odwagi, wytrwałości i odpowiedzialności w zarządzaniu ludźmi.

Jeśli chcesz wiedzieć:

 • do czego prowadzi fanatyczna dyscyplina
 • jak przejawia się proaktywna paranoja
 • jakie efekty przynosi innowacyjność

 • Obejrzyj zaproszenie i przyjdź na spotkanie z kobietą z żelaza, uosobieniem głodu życia i żywą legendą.


  Spotkanie poprowadzi:

  Szymon Kudła Ekspert w zakresie przywództwa, innowacyjności i przedsiębiorczości w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń ISPI oraz ASTD. Prowadził niemal 300 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach. Wielokrotnie oceniany jako najlepszy mówca na największych konferencjach biznesowych w Polsce, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Jest ceniony za praktyczne, zdroworozsądkowe spojrzenie na biznes.

  Gość spotkania:

  Krystyna Janda Jedna z najbardziej znanych i wyrazistych polskich aktorek, twórczyni pierwszej prywatnej sceny dramatycznej w Warszawie (Teatr Polonia). Grywa postacie kobiet silnych i zdecydowanych, o bogatym życiu wewnętrznym. Zagrała około 60 ról teatralnych oraz 50 filmowych. Do najbardziej znanych należą role w „Człowieku z żelaza” oraz „Przesłuchaniu”. Jest jedną z ulubionych aktorek Andrzeja Wajdy. Jest również laureatką wielu nagród przyznawanych w Polsce, jak i na świecie. Gra, śpiewa, reżyseruje, pisze felietony, wydała 6 płyt i 5 książek. Wielokrotnie nagradzana jako najpopularniejsza i najbardziej ceniona aktorka w kraju.

  Wydarzenie

  XIX Kongres Kadry Najważniejsze wydarzenie z obszaru HR w Polsce odbędzie się w dniach 7-9 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie. Uczestnicy wezmą udział w kikudziesięciu wystapieniach: sesjach plenarnych, case study największych firm polskich i zagranicznych, panelach eksperckich, warsztatach oraz sesjach coachingowych. Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE.
  Po raz pierwszy podczas wiosennego kongresu przeprowadzony zostanie finał ogólnoposkiego konkursu HR INNOVATOR 2014 (więcej o konkursie >>>) Poznaj program wydarzenia >>>