Jak złożyć klientowi ofertę nie do odrzucenia?

Czas trwania: 00:02:02

Obejrzyj za darmoW jaki sposób zwiększyć zyski nawet 10-krotnie? Brian Tracy – jeden z najlepszych sprzedawców na świecie odkrywa kolejny krok ku efektywnej sprzedaży, który zbliży Ciebie i Twoją firmę do spektakularnego sukcesu. Metody, strategie i techniki tego charyzmatycznego mówcy, stosują z powodzeniem miliony sprzedawców na całym świecie!

 • Jak przekonać klienta, że bez Twojego produktu lub usługi nie może „żyć”?
 • Jak sprawić, aby, spośród tysiąca ofert, dostrzegł właśnie Twoją?

 • Obejrzyj co na ten temat mówi guru sprzedaży: Brian Tracy.

  Zapraszamy też do poznania najważniejszej zasady sprzedaży >>


  Prelegent:

  Brian Tracy Inspirujący mówca, autor i doświadczony konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University – jednego z największych multimedialnych portali edukacyjnych. Jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.
  W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad 5 milionów osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte Advisory, Accenture, Commercial Union, ING Group, Coca Cola i wielu innych, znajdujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki.
  Autor programów w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Jest również autorem ponad 300 programów edukacyjnych wydawanych w formie Audio & Video, napisał 45 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków, w tym światowe bestsellery: Maksimum osiągnięć, Turbostrategie, Psychologia sprzedaży, Sposób na sukces, Sztuka zatrudniania najlepszych, Turbocoach czy wydany w 2009 r. Plan Lotu.

  Wydarzenie

  VI edycja Kongresu Sprzedaż Wyjątkowe, cykliczne spotkanie ekspertów obszaru sprzedaży, organizowane przez Nowoczesną Firmę S.A., które odbędzie się w Warszawie w dniach 2-4 kwietnia 2014 r. Podczas tego wydarzenia, swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy najbardziej nurtujące obecnie branżę, podzielą się z Państwem wyjątkowi goście, m.in: Brian Tracy, Robert Krool, Urmil Gohil.
  Poznaj program wydarzenia >>>